بهترین رستوران های پوکت

پوکت یکی از محبوب ترین شهر های تایلند است که هر ساله گردشگران زیادی با تور تایلند به آن سفر می کنند. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به بهترین رستوران های پوکت بی اندازیم. در این ستوران ها انواع غذاهای بین المللی و تایلندی به بهترین و تازه ترین شکل خود سرو می شوند. غذاهای دریایی پوکت بسیار معروف است و در این رستوران ها می توانید لذت خوردن این غذاها را تجربه کنید. در ادامه با ساعت پرواز قرن همراه باشید تا بهترین رستوران های پوکت را به شما معرفی کنیم.

بهترین رستوران های پوکت

بهترین رستوران های پوکت

رستوران آکوا

یکی از بهترین رستوران های پوکت،  آکوا است که در ساحل کالیم قرار دارد. آکوا یک رستوران مدرن ایتالیایی با طراحی بسیار زیبا است و چشم انداز این رستوران به دریای آندامان، این رستوران را به یکی از بهترین رستوران های پوکت تبدیل کرده است. تم رستوران سیاه و سفید بوده و نورپردازی آن نیز بسیار مناسب تم طراحی شده است تا فضای دلنشینی را ایجاد کند.

بهترین غذاهای رستوران آکوا، غذاهای سنتی آن است که بسیار دلچسب بود و ارزش امتحان کردن را دارد چراکه سرآشپز این رستوران یک غذای اصیل را به شما تحویل می دهد.

بهترین رستوران های پوکت

رستوران دودو

رستوران دودو یکی دیگر از بهترین رستوران های پوکت است که در آن می توانید طعم یک غذای فوق العاده فرانسوی را بچشید. این رستوران در نزدیکی ورودی مجموعه تفریحی لاگونا قرار دارد و غذاهای فرانسوی و مدیترانه ای آن زبان زده مسافران پوکت است و عطر و طعم های خاص غذاهای آن تجربه لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد.

نمای این رستوران شبیه به یک خانه طراحی شده و دکور قرمز و مشکی، به زیبایی های آن افزوده است. در منوی رستوران دودو 43 غذا وجود دارد که در 4 دسته ی استارتر، سالاد، پاستا وغذای اصلی ارائه می شوند و نکته قابل توجه در مورد این رستوران این است که منوی آن سال به سال عوض شده و به کیفیت غذاها افزوده می شود.

تور پوکت

رستوران لاگائتالا

رستوران لاگائتالا، رستورانی کوچک و مشهور ایتالیایی است که فضای خانوادگی بسیار صمیمی دارد. کارکنان این رستوران با مهمان نوازی و برخورد صمیمانه خود محیطی راحت را برای مشتریان و گردشگران تور پوکت به وجود آورده اند که باعث می شوند افراد با لذت بیشتری غذای خود را میل کنند. قدمت ساختمان این رستوران به 80 سال می رسد و کف آن قرمز رنگ و سقف چوبی تیره دارد و نمادی از ساختمان های قدیمی و مهمان خانه های باستانی تایلند است. هرگز لذت غذا خوردن در این رستوران را از دست ندهید.

پوکت تایلند

رستوران بریز

رستوران بریز که یکی از بهترین رستوران های پوکت است و در منطقه خوش آب و هوای کیپ یامو قرار دارد. این منطقه در سواحل شرقی پوکت چشم انداز بسیار زیبایی دارد و غذاهای این رستوران از تازه ترین مواد اولیه تهیه می شوند. درختان تزئینی داخل این رستوران، چنان زیبایی به آن بخشیده است که چشم های مشتریانش را خیره می کند. این سبک معماری داخلی آن این احساس را در شما ایجاد می کند که در دل طبیعت مشغول میل کردن غذای خود هستید. این رستوران از لحاظ کیفیت غذا با بهترین رستوران های پوکت در رقابت است و از دسرهای بسیار خوشمزه آن نمی توان گذشت.

بهترین رستوران های پوکت

رستوران سیام قدیمی

رستوران سیام جزو بهترین رستوران های پوکت است که مشتریان آن هنوز هم می توانند از خوردن یک شام اصیل و سلطنتی تایلندی در میان شن های ساحل لذت ببرند. این رستوران با داشتن محیط بسیار مناسب و آرام  حس خوبی به مشتریان می دهد. رستوران سیام شامل 3 بخش : فضای سرپوشیده، فضای روباز در حیاط و فضای کنار ساحل بهره می برد و غذاهای دریایی تازه و خوشمزه ای ار برای مشتریانش سرو می کند.

بهترین رستوران های پوکت

مقاله های دیگر ما

بهترین هتل های کوش آداسی

بهترین هتل های کوش آداسی

کوش آداسی یکی از شهرهای بندری و زیبای کشور ترکیه است که در کنار دریای اژه قرار گرفته و سواحل زیبا، امکانات تفریحی فراوان و هتل های لوکس این شهر باعث شده تا گردشگران زیادی تور کوش آداسی را انتخاب کنند.

برلین پایتخت آلمان

برلین پایتخت آلمان

برلین، پایتخت آلمان و بزرگترین شهر این کشور است. برلین مرکز سیاست، فرهنگ و رسانه در کشور آلمان می باشد و اولین بار در قرن سیزدهم پیشنهاد شد که برلین پایتخت کشور آلمان شود.

بهترین رستوران های باکو

بهترین رستوران های باکو

باکو پایتخت آذربایجان شهری زیبا و بی نظیر در کنار دریای خزر است. و به دلیل همسایگی با ایران فرهنگی نزدیک به مردمان ایرانی دارد و یکی از مقصد های محبوب گردشگران ایرانی نیز هست.

بهترین رستوران های پاتایا

بهترین رستوران های پاتایا

پاتایا یکی از پرهیاهو ترین شهرهای ساحلی تایلند است و هر ساله مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند. و همچنین تعداد زیادی خارجی در پاتایا ساکن شده اند و رستوران های زیادی در این شهر هست که غذاهای گوناگونی سرو می کنند

تروندهایم نروژ شهری افسانه ای

تروندهایم نروژ شهری افسانه ای

نروژ، کشوری در شمال اروپا است که شهرهای دیدنی دارد. تروندهایم نروژ پایتخت سابق این کشور، یکی از زیباترین شهرهای اروپا است که بسیار پر جنب و جوش، رنگارنگ و دوست داشتنی می باشد.

بهترین هتل های پاتایا

بهترین هتل های پاتایا

پاتایا یکی از توریستی ترین شهرهای ساحلی دنیا است و در شرق خلیج تایلند واقع شده است. پاتایا به همراه بانکوک و پوکت از جمله شهر های پربازدید این کشور هستند

فراری پارک
فراری پارک