تور اندونزی

کشور اندونزی از هزاران جزیره تشکیل شده و سفر به این نقطه از جهان در جنوب شرق آسیا برای بسیاری از گردشگران به عنوان یک سفر پر رمز و راز شناخته می شود و آنقدر طبیعت بکر و بی نظیری دارد که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. در تور بالی یکی از هزاران جزیره اندونزی لحظات شگفت انگیزی را تجربه خواهید کرد.

واحد پول

روپیه | Rupiah | IDR

اختلاف زمانی

دو ساعت و نیم جلوتر از تهران | GMT+7

بهترین زمان سفر

خرداد تا مهرماه

h

نوع ویزا

نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر

بهترین تور های اندونزی

تور بالی

تور بالی

تور بالی با بهترین قیمت و خدمات

دیدنی های اندونزی

تور اندونزی

ابود بالی | Ubud, Bali

ابود، یکی از جاذبه‌های گردشگری بالی است و در میان کشتزارهای برنج، در کوهپایه‌ی کوه‌های مرکزی بالی قرار دارد. اُبود قلب فرهنگی جزیره محسوب می‌شود. موسیقی و رقص هر روز در شهر جریان دارد و گالری‌های بسیار زیادی برای گردش و تماشا پیدا می شود.

با اینکه ابود از مدت‌ها قبل، مرکز فرهنگ بالیایی است. در این منطقه یک دوچرخه کافی است تا با اندکی رکاب زدن از فضای تبلیغات و شلوغی خارج شوید و از مزارع برنج در دورتا دور اُبود لذت ببرید و آرامشی از از جنس سبزی و تازگی را تجربه کنید.

تور بالی

تاناه لوت | Tanah Lot

تاناه که روی یک تکه سنگ بزرگ قرار گرفته یکی دیگر از معروف ‌ترین جاهای دیدنی بالی و معابد هندو در این جزیره است. اینجا قرن‌ها در اسطوره‌ها و افسانه‌های فرهنگ بالی نقش داشته‌ و دارد. این معبد یکی از ۷ معبد دریایی است، معابدی که هرکدام، به دیگری دید دارند و به شکل یک زنجیره در جنوب‌غربی سواحل جزیره بالی به هم متصل‌اند.

اندونزی

پورا بساکی | Pura Besakih

پورا بساکی یکی از جالب ‌ترین جاهای دیدنی بالی است که در دامنه‌های گونانگ آگونگ قرار گرفته که مرتفع ‌ترین کوه بالی است. پورا بساکی از مهم‌ترین معابد این کشور است. معابد کایانگان جاگات به معبدهایی گفته می‌شود که تمام لایه‌های جمعیتی قبایل متفاوت می‌توانند در آن‌ها عبادت کنند.

اندونزی

ساحل کوتا | Kuta Beach

ساحل کوتا ساحل آرامی است و از دهه‌ی ۱۹۷۰ به یک جای عالی برای موج ‌سواری مشهور شده و از آن زمان یکی از معروف‌ترین جاذبه های دیدنی بالی به حساب می‌آید. این ساحل در جنوب جزیره و در دهکده‌ی کِلوراهان قرار دارد.

تور اندونزی

پورا لوهور اولاووتا | Pura Luhur Uluwatu

شبه‌جزیره‌ی بوکیت در نوار جنوبی بالی، یکی از ۹ معبد هندوی مشهور جزیره است. این معبد در قرن یازدهم درست شده است و در لبه‌ی یک صخره‌ی بلند بالای دریا قرار دارد که منظره ای عجیب و دیدنی را شکل داده و تماشای طلوع و غروب خورشید از بالای این سخره ها یکی از زیباترین مناظری است که میتوان در طول عمر دیدن آن را تجربه کرد.

هزینه ها در اندونزی

هر ۱ دلار = 14000 روپیه

میانگین قیمت غذا گرم در مراکز تجاری: 25000 روپیه
میانگین قیمت مک دونالد: 45000 روپیه
متوسط قیمت غذا برای دو نفر در رستوران: 150000 روپیه
میانگین قیمت تاکسی: 8000 روپیه
میانگین قیمت قطار: 4000 روپیه
میانگین قیمت بلیط سینما برای دو نفر: 50000 روپیه
میانگین قیمت سیگار: 25000 روپیه
میانگین قیمت نوشیدنی سرد: 32000 روپیه
میانگین قیمت نوشیدنی گرم: 28000 روپیه
قیمت آب: 4000 روپیه

بهترین قیمت انواع تور های مسافرتی