تور قبرس

شهرت قبرس، بخاطر آب و هوای معتدل و تاریخ کهن آن است و همچنین قلعه های تاریخی و سواحل بی نظیر آن، این جزیره را به اقامتگاهی مناسب برای گردشگران تور قبرس شمالی که به دنبال آرامش، ورزش‌ های آبی و کشف ناشناخته‌ های آن هستند تبدیل کرده‌ است.

واحد پول

یورو | Euro

اختلاف زمانی

نیم ساعت عقبتر از تهران | GMT +3

بهترین زمان سفر

بهار

h

نوع ویزا

نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر

بهترین تورهای قبرس

تور قبرس

تور قبرس

تور قبرس با بهترین قیمت و خدمات

دیدنی های قبرس

تور قبرس

قلعه سنت هیلاریون | St. Hilarion Castle

یکی از زیباترین مکان های مدیترانه، قلعه سنت هیلاریون می باشد که در قدیم سنگر جنگ های صلیبی و خانه اسطوره های افسانه ای زیادی بوده است. اتاقک های زیادی داخل کوه ها در این قلعه ساخته شده که اگر از مسیر مارپیچ آن بالا بروید، میتوانید نمای فوق العاده ای از جزیره را ببینید.

تور قبرس

شبه جزیره کارپاس | Karpas Peninsula

شبه جزیره کارپاس یکی از زیباترین منطقه ها در قبرس می باشد که در امتداد سواحل طلایی پشت تپه های ناهموار شمال شرقی جزیره (قبرس شمالی) واقع شده است.این منطقه طبیعت بکری دارد و هنوز هم به طور کامل کشف نشده است. در این جزیره می توانید تجربه ای متفاوت داشته باشید و از ساحل طلایی معروف و زیبای این شبه جزیره لذت ببرید.

قبرس

کوریون باستان | Kourion

قبرس از نظر آثار باستانی هیچ کمبودی ندارد و مکان های جذاب و دیدنی دارد. کوریون باستان قبرس گل سر سبد این آثار تاریخی می باشد. کوریون موقعیتی بسیار زیبا در صخره های ساحلی دارد و با نمایی خیره کننده از شهر و دریای مدیترانه به مکانی بسیار زیبا تبدیل شده است. معروف ترین بخش این مکان، تئاتر و مجلس اوستولیوس می باشد. شما می توانید ازتماشای کلیسای زیبای بیزانس با ستونها و کفپوش موزاییک لذت ببرید.

قبرس

قلعه کلوسی | Kolossi

قلعه کلوسی یکی از زیباترین قلعه های این کشور است. این قلعه کوچک در بیرون از لیماسول قرار گرفته و یک مقر صلیبی قدیمی و یادآور اهمیت قبرس برای اروپایی ها در طول جنگ های صلیبی می باشد. قلعه کلوسی قبرس از بالا نمای فوق العاده شگفت انگیزی دارد. این قلعه اولین بار توسط شوالیه هاسپیتالر در سال 1210 به عنوان منبع غنی سازی ساخته شد و بعد در سال 1454 توسط فرانکیش به قلعه تبدیل شد که نشان نظامی او هنوز بر دیوار قلعه آویزان است. در طول قرون وسطی این قلعه محل ذخیره نیشکر، محصول معروف روستای کلوسی ، به شمار می رفت.

تور قبرس

موزه قبرس | Cyprus Museum

قبرس پر از موزه و آثار باستانی است ولی موزه قبرس در شهر نیکوزیا، پایتخت قبرس، جاییست که میتوانید قدم به قدم با تاریخ جزیره آشنا شوید. این موزه با استفاده از جلوه های مصنوعی، شما را از عصر نوسنگی تا دوران عثمانی می برد تا هنر پیچیده آن دوران را مجسم کنید. این موزه مجموعه ای عظیم از مجسمه های تراکوتا متعلق به قرن هفتم قبل از میلاد را به نمایش می گذارد. حتی اگر سواحل قبرس را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کرده اید، حتما طی سفری نیم روزه به پایتخت بروید و از این موزه دیدن کنید.

هزینه ها در قبرس

میانگین قیمت غذا گرم: 12 یورو
میانگین قیمت مکدونالد: 6 یورو
متوسط قیمت غذا برای دو نفر در رستوران: 40 یورو
میانگین قیمت تاکسی: 5 یورو
میانگین قیمت قطار: 1.5 یورو
میانگین قیمت بلیط مکان های دیدنی: 20 یورو
میانگین قیمت سیگار: 5 یورو
میانگین قیمت نوشیدنی سرد: 4 یورو
میانگین قیمت نوشیدنی گرم: 3 یورو
قیمت آب: 0.5 یورو

بهترین قیمت انواع تور های مسافرتی