تور گرجستان

گرجستان با کلیساهای تاریخی،  قلعه‌های واقع در کوه‌های بلند و مناظر طبیعی زیبا و همچنین فراهم آوردن امکان مسافرت به این کشور با بودجه‌های متفاوت، به مقصدی دلخواه برای طیف وسیعی از گردشگران تبدیل شده است. در تور تفلیس پایتخت این کشور می توانید با تاریخ و تمدن گرجستان آشنا شوید و در تور باتومی از طبیعت بکر و سواحل زیبای آن لذت ببرید.

واحد پول

لاری | lari

اختلاف زمانی

نیم ساعت جلوتر از تهران | GMT +4

بهترین زمان سفر

تابستان

h

نوع ویزا

 عدم نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر

بهترین تورهای گرجستان

تور تفلیس باتومی

تور تفلیس باتومی با بهترین قیمت و خدمات

تور باتومی

تور باتومی با بهترین قیمت و خدمات

تور تفلیس

تور تفلیس با بهترین قیمت و خدمات

دیدنی های گرجستان

تور گرجستان

تفلیس | Tbilisi

تفلیس یکی از زیباترین و بکرترین مکان های گرجستان محسوب می شود که هر ساله گردشگران زیادی را به خود اختصاص می دهد. تفلیس دارای انواع رستوران، فروشگاه، بار و موزهای مختلف بوده و در عین حال از طبیعت بکر و منحصر به فردی بهره می برد. علاوه بر آن معماری این شهر تلفیقی از دنیای مدرن و سنت دیرین آن است؛ جذابیتی که شما را وادار می کند همواره چشم هایتان را برای دیدن این شهر زیبا هوشیار نگاه دارید.

تور گرجستان

کلیسای گرگتی | Gergeti Trinity Church

این کلیسا مربوط به قرن ششم است و به این منطقه بهشت تفلیس می گویند زیرا این کلیسا بر روی کوه های تفلیس قرار دارد و شما را قادر می سازد دشت های زبیا و کوه های پیرامون را به همراه نسیم روح نوازی مناطق اطراف را تماشا کنید. شما با اتومبیل یا پیاده می توانید از این منطقه دیدن کنید و غرق لذت و زیبایی طبیعت بکر این منطقه شوید.

گرجستان

پارک آبی جینو پارادایس | Gino Paradise

یکی از جاذبه های گردشگری تفلیس پارک آبی این شهر است که طرفداران زیادی را به سمت خود می کشاند. این پارک آبی شامل مرکز اسپا، ماساژ، و فود کورت است. پارک آبی جینو از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب باز است.

تور تفلیس

شهربازی متاتسمیندا | Mtatsminda Park

در این شهر بازی یک چرخ و فلک غول آسا وجود دارد و به دلیل قرار گرفتن این شهر بازی بر روی پته این امکان را فراهم می کند تا تمام شهر تفلیس از بالای این چرخ و فلک دیده شود. این چرخ و فلک به قدری بزرگ است که هر دور آن حدود ۱۳ دقیقه طول می کشد. همچنین این شهربازی دارای ترن هوایی بسیار بزرگی نیز هست. شهربازی متاتسمیندا برای کودکان و بزرگسالان بهترین تفریح خواهد بود.

تور تفلیس

صومعه جواری | Jvari

صومعه جواری قرن ششم ساخته شده و در قسمت شرق ارتفاعات تفلیس قرار گرفته و زیبایی خیره کننده ای دارد. و جزء میراث فرهنگی و مذهبی این کشور است.لازم به ذکر است که این صومعه بر فراز کوه و در بین دو رودخانه واقع شده که می توانید به همراه دوستان و آشنایان خود از این مکان زیبا و بکر لذت ببرید.

تور گرجستان

معبد سامتاورو | Samtavro Monastery

معبدی در تفلیس که در قرن چهارم توسط پادشاه میریان ساخته شد و در قرن یازدهم بازسازی شده است. این مکان تاریخی علاوه بر معبد دارای طبیعتی زیبا و سرسبز بوده که توجه گردشگران را به خود جذب کرده است.

تور گرجستان

کارتلیس ددا |  Kartlis Deda

معبدی در تفلیس که در قرن چهارم توسط پادشاه میریان ساخته شد و در قرن یازدهم بازسازی شده است. این مکان تاریخی علاوه بر معبد دارای طبیعتی زیبا و سرسبز بوده که توجه گردشگران را به خود جذب کرده است.

هزینه ها در گرجستان

۱ دلار = ۳  لاری

میانگین قیمت غذا گرم در مراکز تجاری: 13 لاری
میانگین قیمت مکدونالد: 7 لاری
متوسط قیمت غذا برای دو نفر در رستوران: 72 لاری
میانگین قیمت تاکسی: 20 لاری
میانگین قیمت قطار: 93 لاری
میانگین قیمت بلیط سینما برای دو نفر: 26 لاری
میانگین قیمت سیگار: 6 لاری
میانگین قیمت نوشیدنی سرد: 12 لاری
میانگین قیمت نوشیدنی گرم: 5 لاری
قیمت آب: 2 لاری

بهترین قیمت انواع تور های مسافرتی