درباره ساعت پرواز قرن

“ساعت پرواز قرن” از همفکری افراد فعال در صنعت گردشگری با بیش از 10 سال تجربه کاری تشکیل شده و حاصل این همفکری، تجربه عالی سفر برای مسافران ما دراین مجموعه بوده است.

یکی از چالش های اصلی مسافران دراین صنعت ارائه خدمات کامل و مبتنی بر اصل صداقت است. “ساعت پرواز قرن” صرفا یک آژانس مسافرتی نیست بلکه یک مجموعه کامل برای رفع نیاز های شما در طول انواع سفرهای کاری،خانوادگی و تفریحی می باشد.

به پشتوانه این تجربه و به کمک شرکای تجاری خود، توانسته ایم رزرو تمامی هتل ها با بهترین قیمت را در کشور ترکیه برای مسافرین خود فراهم کنیم و البته تاکنون موفق به برگزاری تورهای آموزشی و سمینارهای تخصصی برای مشتریان خود در کشورهای همسایه شده ایم.

هدف
هدف “ساعت پرواز قرن” ارائه بهترین خدمات گردشگری به مسافرین محترم و در نتیجه خلق یک سفر بیادماندنی و فراموش نشدنی برای شما می باشد.

چشم انداز
ما در تلاشیم تا برخلاف روش های سنتی مسافرت، با به اشتراک گذاری تجربیات و خاطرات سفرهای مسافرین عزیز با یکدیگر، افراد را به سمت سفرهایی متفاوت و خارج از روتین که در ذهن همگان به چند مقصد گردشگری محدود شده است سوق دهیم.

فلسفه ما
فلسفه وجودی “ساعت پرواز قرن” همراهی مسافر از ابتدا تا انتهای سفر برای ایجاد حس خوب سفر و تجربه ای متفاوت در پشتیبانی مسافران می باشد .

بهترین قیمت انواع تور های مسافرتی