سان فرانسیسکو

سان فرانسیسکو آمریکا به خاطر فرهنگ، موسیقی، تنوع و مناظر زیبایش کاملا شناخته شده است و یکی از ویژگی های مهم این شهر مدرن بودن آن است. این شهر یکی از آزاد ترین و جالبترین شهر های آمریکا است و آدم های زیادی با سبک‌ زندگی های مختلفی در سان‌فرانسیسکو زندگی می کنند. در ادامه مکان های دیدنی  این شهر را با هم بررسی می کنیم.

پل گلدن‌ گیت سان فرانسیسکو

شاهکار مهندسی سان ‌فرانسیسکو  پل گلدن گیت است. این پل یکی از مشهور‌ترین و قابل توجه ‌ترین نقاط سان ‌فرانسیسکو است که از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است. شما میتوانید بر روی این پل قدم بزنید وعکس‌های زیبایی بگیرید. ضمنا فراموش نکنید که از منطقه‌ی ملی و تفریحی گلدن گیت دیدن کنید که  تفرجگاهی آبی، مناظری خاص از پل و تعدادی مسیر پیاده‌روی دارد. همچنین یکی از موزه‌های والت دیزنی نیز در این منطقه قرار دارد.

سان فرانسیسکو

کاخ هنرهای زیبا

کاخ هنرهای زیبا بنایی به سبک رومی است و یکی از خوش ‌منظر‌ه ‌ترین نقاط شهر، ساختمان دایره ای شکل این کاخ به همراه تالاب آن است. بهتر است از قدم زدن اطراف تالاب، استراحت در سایه‌ی ساختمان مدور غافل نشوید و از آن‌ها لذت کافی را ببرید.

Coit Tower

یکی از نقاط دیدنی و برجسته سان‌فرانسیسکو کویت ‌تاور است که بر بالای تپه‌ی تلگراف قرار گرفته است. ویژگی این برج وجود ۲۷ نقاشی دیواری زیبایی است که بر روی دیوار های آن کشیده شده. از بالای کویت ‌تاور می‌توان با دیدی ۳۶۰ درجه تمام شهر را تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

زندان  آلکاتراز

آلکاترزندان سابق پلیس فدرال است کخ در جزیره‌ی آلکاتراز قرار دارد و زمانی که در حال فعالیت بود تعدادی از بدترین جنایتکاران ایالات متحده در این مکان زندانی بودند. این زندان تا سال ۱۹۷۰ مورد استفاده قرار می گرفت و امروزه به محلی برای بازدید عموم تبدیل شد است. شما می‌توانید در طی یک تور بازدید از جزیره، از زبان تفنگداران و محیط‌بانان از تاریخ آن مطلع شوید.

در این ویدئو شما را بیشتر با شهر سان فرانسیسکو آشنا می کنیم 

مقاله های دیگر ما

بهترین هتل های کوش آداسی

کوش آداسی یکی از شهرهای بندری و زیبای کشور ترکیه است که در کنار دریای اژه قرار گرفته و سواحل زیبا، امکانات تفریحی فراوان و هتل های لوکس این شهر باعث شده تا گردشگران زیادی تور کوش آداسی را انتخاب کنند.

برلین پایتخت آلمان

برلین، پایتخت آلمان و بزرگترین شهر این کشور است. برلین مرکز سیاست، فرهنگ و رسانه در کشور آلمان می باشد و اولین بار در قرن سیزدهم پیشنهاد شد که برلین پایتخت کشور آلمان شود.

بهترین رستوران های باکو

باکو پایتخت آذربایجان شهری زیبا و بی نظیر در کنار دریای خزر است. و به دلیل همسایگی با ایران فرهنگی نزدیک به مردمان ایرانی دارد و یکی از مقصد های محبوب گردشگران ایرانی نیز هست.

بهترین رستوران های پاتایا

پاتایا یکی از پرهیاهو ترین شهرهای ساحلی تایلند است و هر ساله مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند. و همچنین تعداد زیادی خارجی در پاتایا ساکن شده اند و رستوران های زیادی در این شهر هست که غذاهای گوناگونی سرو می کنند

تروندهایم نروژ شهری افسانه ای

نروژ، کشوری در شمال اروپا است که شهرهای دیدنی دارد. تروندهایم نروژ پایتخت سابق این کشور، یکی از زیباترین شهرهای اروپا است که بسیار پر جنب و جوش، رنگارنگ و دوست داشتنی می باشد.

بهترین هتل های پاتایا

پاتایا یکی از توریستی ترین شهرهای ساحلی دنیا است و در شرق خلیج تایلند واقع شده است. پاتایا به همراه بانکوک و پوکت از جمله شهر های پربازدید این کشور هستند