فستیوال بیگ برن BIG BURN

فستیوال بیگ برن در تاریخ ۲۹ تیر ماه در استانبول برگزار می شود.

این فستیوال یکی از بهترین فستیوال های موسیقی در دنیا می باشد. شما در این فستیوال میتوانید تجربه متفاوتی را کسب کنید. در کنار شنیدن موسیقی دیجی های مطرح دنیا می توانید به بازی با رنگ مشغول باشید و یا از استخر کف و دیگر امکانات این فستیوال جهانی لذت ببرید.

فستیوال موسیقی
اگر دوست داشته باشید می توانید در محیط این فستیوال به همراه دوستانتان کپ بزنید و یا اگر این کار را دوست ندارید می توانید هتلی نزدیک به این فستیوال انتخاب کنید و با خرید بلیط به محل برگزاری آن رفت آمد داشته باشید. شما برای شرکت در این فستیوال میتوانید به سه صورت زیر بلیط های خود را تهیه کنید: بلیط ورودی فستیوال بدون کمپ ( در صورت تمایل به اقامت در هتل ) بلیط ورودی فستیوال با استفاده از محوطه کمپ و استفاده از چادر شخصی شما بلیط ورودی فستیوال با استفاده از محوطه کمپ و چادرهای تعبیه شده توسط مسئولین فستیوال شما در صورتی که بلیط های بدون کمپ را برای این فستیوال انتخاب نمایید, میتوانید در صورت تمایل بعد از بازدید از کمپ با پرداخت ما به التفاوت قیمت از کمپ استفاده نمایید.
فستیوال موسیقی

شرایط و ضوابط فستیوال

حداقل سن برای شرکت در فستیوال ۱۸ سال است.
شما باید مدرک شناسایی (مانند پاسپورت) همره خود داشته باشید.
فستیوال از روز جمعه ۲۹ تیرماه ساعت ۱۴:۰۰ آغاز می گردد.
کسانی که بلیط همراه کمپینگ تهیه کردند میتوانند حداکثر تا ۴ بار وارد و خارج بشوند و در صورت تمایل به عبور و مرور بیشتر برای هر ورود باید ۲۰ لیر را پرداخت کنند.
شرکت کنندگان برای تهیه ی بلیط خود حتما از سیستم های فروش رسمی استفاده نمایند.
مسئولیت حفظ و نگهداری بلیط ها به عهده ی شرکت کنندگان می باشد و در صورت گم شدن یا سرقت امکان بازیابی وجود ندارد.
از آوردن غذا و نوشیدنی و وسایلی همچون سیستم های حرفه ای ضبط , اسحله ی گرم و سرد , مواد اشعال زا , عطر و ادکلن خودداری نمایید.
روشن کردن آتش در محوطه ی فستیوال ممنوع می باشد.
از آوردن وسایل گران قیمت خودداری نمایید , مسئولیت لوازم شخصی برعهده ی شرکت کننده می باشد.
استفاده از بلیط های جعلی ممنوع می باشد و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.
ورود وسایل نقلیه از جمله ماشین و دوچرخه در محوطه کمپ ممنوع می باشد.