نیویورک ؛ مرکز ساختمان های سر به فلک کشیده

نیویورک؛ مرکز ساختمان های سر به فلک کشیده، شهری که زیبایی های پاییزش در جهان معروف است، شهر عشق و زیبایی های منحصر بفرد و میزبان مجسمه  آزادی. شهری که در دل خود و در محله منهتن پارکی بزرگ را جای داده تا به زیبایی های خود بی افزاید. در این ویدیو صحنه هایی دل انگیز از شهر زیبای نیویورک واقع در ایالات متحده ی آمریکا برایتان به نماشی خواهیم گذاشت. به هیچ وجه تماشای این زیبایی ها را از دست ندهید و با ما همراه شوید. در شهر گشت و گذار می کنیم تا با فضای این شهر آشنا شویم.

شور و هیجان در تمام خیابان های نیویورک جریان دارد، مرد عنکبوتی و بتمن در کنار شما قدم می زنند و اگر بخواهید با شما عکسی یادگاری می اندازند. تمام شهر با بیلبورد هایی غول پیکر روشن شده اند. اینجا نیویورک است؛ قلب تپنده ی تجارت و بیزنس های کشور آمریکا، شهری که از جهات مختلف یکی از مهم ترین شهر های دنیا به حساب می آید. تماشای زیبایی های شگفت انگیز شهر نیویورک را از دست ندهید.

گالری عکس نیویورک

مقاله های دیگر ما

بهترین هتل های کوش آداسی

کوش آداسی یکی از شهرهای بندری و زیبای کشور ترکیه است که در کنار دریای اژه قرار گرفته و سواحل زیبا، امکانات تفریحی فراوان و هتل های لوکس این شهر باعث شده تا گردشگران زیادی تور کوش آداسی را انتخاب کنند.

برلین پایتخت آلمان

برلین، پایتخت آلمان و بزرگترین شهر این کشور است. برلین مرکز سیاست، فرهنگ و رسانه در کشور آلمان می باشد و اولین بار در قرن سیزدهم پیشنهاد شد که برلین پایتخت کشور آلمان شود.

بهترین رستوران های باکو

باکو پایتخت آذربایجان شهری زیبا و بی نظیر در کنار دریای خزر است. و به دلیل همسایگی با ایران فرهنگی نزدیک به مردمان ایرانی دارد و یکی از مقصد های محبوب گردشگران ایرانی نیز هست.

بهترین رستوران های پاتایا

پاتایا یکی از پرهیاهو ترین شهرهای ساحلی تایلند است و هر ساله مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند. و همچنین تعداد زیادی خارجی در پاتایا ساکن شده اند و رستوران های زیادی در این شهر هست که غذاهای گوناگونی سرو می کنند

تروندهایم نروژ شهری افسانه ای

نروژ، کشوری در شمال اروپا است که شهرهای دیدنی دارد. تروندهایم نروژ پایتخت سابق این کشور، یکی از زیباترین شهرهای اروپا است که بسیار پر جنب و جوش، رنگارنگ و دوست داشتنی می باشد.

بهترین هتل های پاتایا

پاتایا یکی از توریستی ترین شهرهای ساحلی دنیا است و در شرق خلیج تایلند واقع شده است. پاتایا به همراه بانکوک و پوکت از جمله شهر های پربازدید این کشور هستند