نیویورک؛ مرکز ساختمان های سر به فلک کشیده

نیویورک؛ مرکز ساختمان های سر به فلک کشیده، شهری که زیبایی های پاییزش در جهان معروف است، شهر عشق و زیبایی های منحصر بفرد و میزبان مجسمه  آزادی. شهری که در دل خود و در محله منهتن پارکی بزرگ را جای داده تا به زیبایی های خود بی افزاید. در این ویدیو صحنه هایی دل انگیز از شهر زیبای نیویورک واقع در ایالات متحده ی آمریکا برایتان به نماشی خواهیم گذاشت. به هیچ وجه تماشای این زیبایی ها را از دست ندهید و با ما همراه شوید. در شهر گشت و گذار می کنیم تا با فضای این شهر آشنا شویم.

شور و هیجان در تمام خیابان های نیویورک جریان دارد، مرد عنکبوتی و بتمن در کنار شما قدم می زنند و اگر بخواهید با شما عکسی یادگاری می اندازند. تمام شهر با بیلبورد هایی غول پیکر روشن شده اند. اینجا نیویورک است؛ قلب تپنده ی تجارت و بیزنس های کشور آمریکا، شهری که از جهات مختلف یکی از مهم ترین شهر های دنیا به حساب می آید. تماشای زیبایی های شگفت انگیز شهر نیویورک را از دست ندهید.

گالری عکس نیویورک

مقاله های دیگر ما

سان فرانسیسکو

سان فرانسیسکو یکی از آزاد ترین و جالبترین شهر های آمریکا است و آدم های زیادی با سبک‌ زندگی های مختلفی در سان‌فرانسیسکو زندگی می کنند. و یکی از ویژگی های مهم این شهر مدرن بودن آن است.

معرفی خوشمزه ترین غذاهای ترکیه

کشور ترکیه به دلیل همسایگی با کشور ما، اشتراکات فرهنگی و غذایی زیادی با ایران دارد؛ به همین دلیل در سفر به ترکیه از نظر خورد و خوراک و غذا هیچ مشکلی نخواهید داشت و اکثر غذاهای ترکیه از نظر ما خوشمزه و لذیذ هستند.

اودنسه دانمارک

اودنسه دومین شهر بزرگ دانمارک است و معماری شهری بسیار جالب و دوست داشتنی دارد. به عبارت دیگر این شهر دقیقا شبیه شهرهای خیالی کودکی مان است. خانه هایی با سقف شیروانی که در دل کوچه و خیابان های سرسبز

جاذبه های دیدنی پوکت

پوکت تایلند یکی از افسانه ای ترین و شگفت‌انگیزترین جزایر توریستی در جهان است. این جزیره دیدنی میان گردشگران طرفداران زیادی دارد؛ چرا که این جزیره حیرت‌آور تمام ویژگی‌های یک مکان خارق‌العاده را دارد.

فراری پارک ابوظبی

فراری پارک دبی از جمله بزرگترین شهربازی‌های سرپوشیده و بزرگترین مجموعه تفریحی در دنیا است که در ابوظبی قرار دارد و معماری آن الهام گرفته از ماشین‌های فراری می باشد.

هنگ کنگ؛ میعادگاه فرهنگ ها

هنگ کنگ (Hong Kong)، منطقه‌ای خودمختار در جنوب چین می باشد که طی این سالها پیشرفت زیادی داشته است. هنگ کنگ یکی از مناطق توسعه یافته و همچنین از قطب‌های اقتصاد جهان محسوب می‌شود.