آخرین مطالب گردشگری

آشنایی با شهر دیدیم ترکیه

دیدیم یک شهر ساحلی در استان آیدین و درغرب ترکیه قرار دارد. با توجه به سواحل زیبای دیدیم در کنار دریای اژه، این شهر به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب بین مسافران تبدیل شده است.

آشنایی با استانبول

استانبول شهری است با قدمتی بیش از ۲۵۰۰ سال و از مقاصد اصلی گردشگری ایرانیان است. در این مطلب به معرفی جاذبه های مختلف این شهر میپردازیم

فستیوال بیگ برن BIG BURN

فستیوال Big Burn یکی از بهترین و جذاب ترین فستیوال های موسیقی سالیانه در ترکیه می باشد که هر ساله در استانبول برگزار می شود و فرصت خوبی برای کسب یه تجربه دلپذیر در روزهای گرم تابستانی است.

تعیین وقت سفارت برای ویزای آلمان

آلمان با دارا بودن اقتصادی پویا و قدرتمند، همیشه یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرت در اروپا بوده است. در این مطلب شرایط متنوع دریافت ویزای آلمان برای ایرانیان به صورت کامل شرح داده شده است.

سوپر جام اروپا در استانبول ترکیه

سوپر جام اروپا بین تیم های چلسی و لیورپول در ۱۴ آگوست، ۲۳ مرداد در شهر استانبول برگزار می شود. در این مطلب شرایط کامل تور اختصاصی بهمراه دریافت بلیط این مسابقه شرح داده شده است.

مترو دبی | هر آنچه که باید بدانید

دبی، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان، یکی از گران ترین شهرهای جهان نیز بشمار می رود. استفاده از مترو، یکی از راه های کاهش هزینه های گشت و گذار در دبی است. در این مقاله اطلاعات کاملی درباره مترو دبی برای شما آماده کرده ایم.

گردشگری سینما | شیرشاه را در سینما ببینید

دیدن یک فیلم خوب بر پرده یک سینمای مدرن، تجربه شگفت انگیزی است که می توانید در زمان سفرهای خارجی خود حتما آن را تجربه کنید. ما یک پیشنهاد خوب برای سفر تابستانی شما داریم.

مقصد دلخواه شما | بهترین قیمت | بهترین خدمات