هتل های بدروم

مشخصات بهترین هتل های بدروم | رزرو هتل های بدروم با بهترین قیمت در ساعت پرواز قرن

هتل دایمند بدروم | Diamond of Bodrum Hotel

هتل “دایمند بدروم – Diamond of Bodrum” یکی از هتلهای 5 ستاره شهر بدروم ترکیه است که اقامتی فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورد. تمامی اتاقهای این هتل دارای بالکن است و تنها فاصله ای 13 دقیقه ای تا “قلعه بدروم” یکی از مکانهای تاریخی این شهر دارد. در این هتل میتوانید از امکانات 24 ساعته آن استفاده کنید و همچنین نوشیدنی و غذا نیز همیشه در دسترس و فراهم می باشد.

هتل کفالوکا ریزورت بدروم | Kefaluka Resort Bodrum Hotel

هتل “کفالوکا ریزورت – Kefaluka Resort” در شهر بدروم ترکیه، یک هتل 5 ستاره U All است که علاوه بر داشتن اتاق های متنوع، به داشتن کارکنان بسیار متشخص مشهور است که فضای هتل را برای میهمانان بسیار جذاب و دوست داشتنی میکند.

هتل کفالوکا ریزورت بدروم

هتل رویال آسارلیک بیچ بدروم | Royal Asarlik Beach Bodrum Hotel

هتل “رویال آسارلیک بیچ” یکی از هتلهای 5 ستاره شهر بدروم ترکیه است که میتوان در آن اقامتی مناسب را تجربه کرد. این هتل که دارای ساحل اختصاصی است، مانند سایر هتلهای درجه یک شهر بدروم، امکان استفاده از امکانات 24 ساعته را فراهم کرده و همچنین نوشیدنی و غذا نیز همیشه در دسترس و فراهم می باشد.

هتل رویال آسارلینک بیچ

هتل تایتانیک دلوکس بدروم | Titanic Deluxe Bodrum Hotel

“تایتانیک دلوکس بدروم – Titanic Deluxe Bodrum” در شهر بدروم ترکیه، هتلی 5 ستاره با کیفیت سرویس دهی Word Class است که اقامتی خاطره انگیز را برای شما به ارمغان می آورد.

 

هتل تایتانیک دلوکس بدروم

هتل آستریا بدروم ریزورت | Asteria Bodrum Resort

هتل ” آستریا بدروم ریزورت – Asteria Bodrum Resort” در شهر بدروم ترکیه که اتفاقا در یکی از بهترین مناطق آن نیز قرار گرفته، یک هتل 5 ستاره U All است که امکانات متنوعی از جمله استخر Free-Form (به معنی طراحی به شکل استخرهای طبیعت) و حمام سنتی به مسافران ارائه می دهد.

 

هتل آستریا بدروم ریزورت

هتل ریکسوز پریمیوم بدروم | Rixos Premium Bodrum

“ریکسوز پریمیوم بدروم -Rixos Premium Bodrum ” در شهر بدروم ترکیه، هتلی 5 ستاره با کیفیت سرویس دهی عالی است و یکی از محبوبترین هتلهای این شهر در وب سایت معتبر بوکینگ می باشد و تنها 25 دقیقه با فرودگاه بدروم فاصله دارد.

هتل ریکسوز پریمیوم بدروم

هتل وگ بدروم | Vogue Hotel Bodrum

” هتل وگ بدروم – Vogue Hotel Bodrum” در شهر بدروم ترکیه، هتلی 5 ستاره با کیفیت سرویس دهی Word Class است که در موقعیتی عالی واقع شده و سراسر آن با درختان کاج تزئین شده است.

هتل وگ بدروم

هتل یاسمین بدروم | Yasmin Bodrum

” هتل یاسمین بدروم – Yasmin Bodrum” در شهر بدروم ترکیه، هتلی 5 ستاره با یک ساحل اختصاصی بسیار بزرگ است. در این هتل 3 استخر روباز و 2 استخر داخلی وجود دارد و مرکز مجهز SPA بهمراه حمام ترکی از دیگر امکانات آن است.

هتل یاسمین بدروم

هتل لابراندا تی ام تی بدروم | Labranda TMT Bodrum

هتل ”لابراندا تی ام تی بدروم – Labranda TMT Bodrum” یکی از هتلهای 5 ستاره شهر بدروم ترکیه است که در نزدیکی دریا قرار دارد و هتل های آن مشرف به دریا و یا باغ می باشند. این هتل دارای استخر روباز، استخر داخلی، ساحل اختصاصی، سونا و حمام ترکی است و تمامی اتاقها دارای سیستم تهویه می باشند.

هتل لابراندا تی ام تی بدروم

هتل بایا بدروم | Baia Bodrum Hotel

هتل ”بایا بدروم – Baia Bodrum” مشرف به خلیج Gündoğan، یکی از هتلهای 5 ستاره شهر بدروم ترکیه است که در نزدیکی دریا اژه قرار دارد. این هتل دارای ساحل اختصاصی، پارک آبی و استخرهای گوناگون است.

هتل بایا بدروم

بهترین قیمت انواع تور های مسافرتی